Ankstyvasis muzikinis ugdymas
Vaikams nuo 1 iki 3 m.
music-818459_1920

Ko mokomės?

Muzikos mokykloje „Ugnelė” žinome, kad ankstyvasis muzikinis ugdymas turi nepaprastai daug teigiamos įtakos vaikų psichofiziniam vystymuisi. Sekame tyrimus, kuriuose teigiama, kad muzikos klausymas, dainavimas ir ritminis judėjimas skatina mažylių ilgalaikės atminties, kalbos ir koordinacijos vystymąsi, daro teigiamą įtaką jų emocinei gerovei. O muzikuodamas kartu su tėvais vaikas su jais užmezga dar gilesnį ryšį. Žinome, kaip šiuos tyrimus pritaikyti praktikoje ir kviečiame muzikinį vaikų lavinimą pradėti anksti! Ankstyvajį muzikinį ugdymą 1-3 m. vaikams muzikos mokykloje „Ugnelė” sudaro:
Dainavimas
Muzikos klausymas
Ritminis judėjimas

Kada vyksta ir kiek kainuoja pamokos?

Pamokos vyksta antradieniais 10:00-10:40 ir 11:00-11:40.

6 kartų abonemento kaina – 60 Eur, vienos pamokos kaina – 12 Eur. Sumokėti už abonementą galima iš anksto pavedimu, už vieną pamoką – atvykus į užsiėmimą. Pirmoji pamoka yra bandomoji ir nemokama.

106454267_3397849936892808_1813550708045022774_n (1)
P1154739

Kas veda pamokas ir kaip vyksta priėmimas?

Ankstyvojo muzikinio ugdymo programos vadovė – Greta Gustaitė. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ji baigė Bendrosios muzikos didaktikos specialybę, baigiamąjį darbą rašė apie ankstyvąjį muzikinį ugdymą. Studijuoja muzikos terapiją, domisi ir vadovaujasi amerikiečių ir italų ankstyvojo muzikinio ugdymo tyrimais. Greta yra Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos tarybos narė, veda seminarus visoje Lietuvoje, bendradarbiauja su atlikėjų gretutinių teisių asociacija ,,Agata” ir yra Jaunųjų muzikos mokytojų mentorystės programos iniciatorė.
Į Ankstyvojo muzikinio ugdymo programą priimame visus norinčius vaikus (pamokose aktyviai dalyvauja vienas iš tėvų). Pradėti dalyvauti programoje galima Jums patogiu metu, jei grupėje yra laisvų vietų.

Abonementas - dovana

Jei norite Jums brangiam mažyliui ir vienam iš jo tėvelių padovanoti Ankstyvojo muzikinio ugdymo programos abonementą, parašykite mums el. paštu choras.ugnele@gmail.com

Abonemento kaina: 60 Eur už 6 pamokas

Abonemento galiojimas: iki einamųjų mokslo metų birželio 1 d.

Specialiai Jums: tik paprašykite, ir į dovanų kuponą įrašysime bet kokį Jūsų norimą tekstą – Jums beliks atsispausdinti ir padovanoti!