MOKYTOJAI
Mūsų mokykloje dirba jauni profesionalai, aktyviai dalyvaujantys muzikinėje veikloje ir besidomintys naujausiais pedagogikos principais. Mokyklai vadovauja trijų dešimtmečių darbo neformaliajame švietime patirtį turinti choro dirigentė Valerija Skapienė.
Valerija Skapienė
Direktorė, pagrindinio choro vadovė

Muzikos mokyklos direktorė, pagrindinio choro meno vadovė, neformaliojo ugdymo mokytoja-ekspertė. Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje dėsto chorinį dirigavimą. Turi trijų dešimtmečių darbo vaikų neformaliajame švietime patirtį. Nuolat dalyvauja tarptautinėse ir nacionalinėse konferencijose, domisi tyrimais apie teigiamą dainavimo įtaką mūsų kasdienybei. Diriguoja Lietuvos dainų šventėse, yra Lietuvos chorų sąjungos tarybos narė. 2019 m. LR Kultūros ministerijos sprendimu Valerijai suteiktas Meno kūrėjo statusas.

FacebookEl. paštas
Ieva Krivickaitė
Direktorės pavaduotoja

Rūpinasi mokyklos organizaciniais ir vadybiniais klausimais. Šalia „Ugnelės“ dirba Regionų kultūros skyriaus vedėja Lietuvos nacionaliniame kultūros centre, organizuojančiame Lietuvos dainų šventes. Glasgow universitete (D. Britanija) baigė lyginamąją literatūrą, Leuphana universitete (Vokietija) studijuoja meno ir kultūros vadybos magistro programoje. Nuo 5-erių dainavo „Ugnelėje“, ir šiandien darbe vadovaujasi ne tik profesinėmis žiniomis, bet ir kartu dainavusių savo bendraamžių patirtimis.

FacebookEl. paštas
Greta Gustaitė
Jaunučių choro ir ankstyvojo ugdymo vadovė, administratorė

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė Bendrosios muzikos didaktikos specialybę, Vilniaus univeristete studijuoja muzikos terapijos magistro programoje. Vadovauja ,,Ugnelės” jaunučių chorui ir Ankstyvojo muzikinio ugdymo programai, rūpinasi administraciniais mokyklos reikalais. Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos tarybos narė, veda seminarus visoje Lietuvoje, bendradarbiauja su atlikėjų gretutinių teisių asociacija ,,Agata” ir yra Jaunųjų muzikos mokytojų mentorystės programos iniciatorė. Organizuoja Lietuvos jaunųjų vokalistų konkursą „Cantabile“ ir Lietuvos vaikų chorų festivalį „Dainų mozaika“.

El. paštas
Saulė Balsytė
Parengiamojo choro vadovė
Studijuoja Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje muzikos pedagogikos programoje, universitete kiekvienais metais yra apdovanojama stipendijomis už puikų mokymąsi. Groja fortepijonu, violončele, gitara, ukulele. Dainuoja VDU ŠA mišriame akademiniame chore „Ave vita“, LJD šlovinimo chore ir VDU ŠA muzikos pedagogų chore „Musica“, gieda Šv. Jono Pauliaus II bažnyčioje Pašilaičiuose, vadovauja parapijos vaikų chorui.
Saulė Pukinskaitė
Fortepijono mokytoja

Su pagyrimu baigė Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnaziją, studijuoja muzikos atlikimą ir meno pedagogiką Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Aktyviai koncertuoja kaip solistė ir koncertmeisterė, rengia rečitalių turus Vakarų Lietuvoje. Pastarieji laimėjimai - II vieta tarptautiniame konkurse „Musikalisches Feuerwerk in Baden-Württemberg“ Vokietijoje bei I vieta V tarptautiniame klasikinės muzikos atlikėjų konkurse „Kaunas Sonorum“. Ruošia mokinius ne tik koncertams, bet ir konkursams - šiemet jos mokinė užėmė II vietą respublikiniame konkurse „Muzika nesibaigia“ Vilniuje.

Diana Kaziulytė
Fortepijono mokytoja

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo muzikos atlikėjos, pedagogės bei pianistės-koncertmeisterės diplomus. Dalyvavo meistriškumo kursuose pas žymius pianistus: Mūzą Rubackytę, Gintarą Januševičių, Zbignevą Ibelgauptą ir kt. Organizuoja Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės muzikos festivalį „Nauji garsai“. Koncertuoja kaip pianistė-koncertmeisterė bei įvairių kamerinių ansamblių narė.

El. paštas
Milda Drejerytė
Solinio dainavimo mokytoja

Bakalauro studijas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o vokalinio atlikimo meno magistro laipsnį įgijo Estijos muzikos ir teatro akademijoje, žinias gilino Vano Sarajishvili Tbilisio Valstybinėje Konservatorijoje Gruzijoje. Studijų metais sukūrė vaidmenis G. Puccini, W. A. Mozart, G. Bizet, G. Donizetti ir kitų kompozitorių operų pastatymuose, dalyvavo daugelyje meistriškumo kursų pas Lietuvos ir užsienio vokalo pedagogus, atlikėjus. Yra įvairių projektų, festivalių, koncertų Lietuvoje, Estijoje, Italijoje dalyvė bei aštuonių tarptautinių dainininkų konkursų Lietuvoje, Turkijoje, Kazachstane, Sakartvele dalyvė bei laureatė, apdovanota LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštu. Organizuoja Lietuvos jaunųjų dainininkų konkursą „Cantabile“.

Beata Kučinskaitė
Solinio dainavimo ir smuiko mokytoja

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje baigė smuiko specialybę, o Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje - dainavimo bei gretutinių pedagogikos studijų specialybes. Šiuo metu tęsia dainavimo magistro studijas LMTA. Studijuodama sukūrė Despinos vaidmenį W. A. Mozart’o operoje „Cosi fan tutte” bei Lucy vaidmenį G. C. Menotti operoje „The telephone”. Yra įvairių konkursų laureatė, koncertavusi Norvegijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Kroatijoje, Lenkijoje.

Justina Šikšnelytė
Muzikos rašto mokytoja
Kompozitorė, multimedijos menininkė ir vokalistė. Baigė Hagos Karališkąją konservatoriją. Gyveno Olandijoje bei Ekvadore, o grįžusi į Vilnių moko kompozicijos ir muzikos teorijos. Aktyviai dirba kaip kompozitorė ir aranžuotoja Europoje bei Lotynų Amerikoje.
Skirmantas Galinis
Gitaros mokytojas

Baigė Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos džiazo gitaros specializaciją ir džiazo gitarą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Aktyviai koncertuoja su įvairiomis grupėmis visoje Lietuvoje, dalyvauja televizijos projektuose.

Denis Vysokovych
Chormeisteris

Pagrindinio choro chormeisteris. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje pas Valeriją Skapienę baigė dirigavimo specialybę, žinias toliau gilina Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dainuoja Valerijos Skapienės mišriame chore „Sonoros“, groja fortepijonu ir ukulele.

Liana Maliauskaitė
Chormeisterė
Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje baigė choro dirigavimo specialybę, mokslus tęsia Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dainuoja mišriame chore „Adoramus“. Jaunųjų choro dirigentų konkursų - Donatui Jokūboniui, Petrui Bingeliui atminti, Gedimino Purlio, Jono Aleksos vardo - laureatė. Aktyvi Lietuvoje vykstančių chorinių renginių savanorė.
Kazimieras Krulikovskis
Koncertmeisteris

Mokyklos koncertmeisteris. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos vargonų specialybės absolventas. Dirba chormeisteriu ir koncertmeisteriu Valerijos Skapienės mišriame chore „Sonoros“, groja keliose grupėse, kuria muziką, aktyviai koncertuoja Vilniaus alternatyviosios ir populiariosios muzikos scenose.