MOKYTOJAI
Mūsų mokykloje dirba jauni profesionalai, aktyviai dalyvaujantys muzikinėje veikloje ir besidomintys naujausiais pedagogikos principais. Mokyklai vadovauja trijų dešimtmečių darbo neformaliajame švietime patirtį turinti choro dirigentė Valerija Skapienė.
Valerija Skapienė
Direktorė, pagrindinio choro vadovė

Muzikos mokyklos direktorė, pagrindinio choro meno vadovė, neformaliojo ugdymo mokytoja-ekspertė. Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje dėsto chorinį dirigavimą. Turi trijų dešimtmečių darbo vaikų neformaliajame švietime patirtį. Nuolat dalyvauja tarptautinėse ir nacionalinėse konferencijose, domisi tyrimais apie teigiamą dainavimo įtaką mūsų kasdienybei. Diriguoja Lietuvos dainų šventėse, yra Lietuvos chorų sąjungos tarybos narė. 2019 m. LR Kultūros ministerijos sprendimu Valerijai suteiktas Meno kūrėjo statusas.

FacebookEl. paštas
Ieva Krivickaitė
Direktorės pavaduotoja

Rūpinasi mokyklos organizaciniais ir vadybiniais klausimais. Šalia „Ugnelės“ dirba Regionų kultūros skyriaus vedėja Lietuvos nacionaliniame kultūros centre, organizuojančiame Lietuvos dainų šventes. Glasgow universitete (D. Britanija) baigė lyginamąją literatūrą, Leuphana universitete (Vokietija) studijuoja meno ir kultūros vadybos magistro programoje. Nuo 5-erių dainavo „Ugnelėje“, ir šiandien darbe vadovaujasi ne tik profesinėmis žiniomis, bet ir kartu dainavusių savo bendraamžių patirtimis.

FacebookEl. paštas
Greta Gustaitė
Jaunučių choro ir ankstyvojo ugdymo vadovė, administratorė

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė Bendrosios muzikos didaktikos specialybę, Vilniaus univeristete studijuoja muzikos terapijos magistro programoje. Vadovauja ,,Ugnelės” jaunučių chorui ir Ankstyvojo muzikinio ugdymo programai, rūpinasi administraciniais mokyklos reikalais. Lietuvos muzikos mokytojų asociacijos tarybos narė, veda seminarus visoje Lietuvoje, bendradarbiauja su atlikėjų gretutinių teisių asociacija ,,Agata” ir yra Jaunųjų muzikos mokytojų mentorystės programos iniciatorė. Organizuoja Lietuvos jaunųjų vokalistų konkursą „Cantabile“ ir Lietuvos vaikų chorų festivalį „Dainų mozaika“.

El. paštas
Orinta Šlušnytė
Parengiamojo choro vadovė

Studijuoja Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos muzikos pedagogikos programoje. Yra šio universiteto dainų ir šokių ansamblio ,,Šviesa“ narė, dainuoja kaip ansamblio choristė ir solistė. VDU ŠA vaikų darželyje „Mažųjų akademija“ dirba meninio ugdymo mokytoja. Taip pat koncertuoja su savo suburta krikščioniškos muzikos grupe „Vėtra“ ir kaip solistė.

Diana Kaziulytė
Fortepijono mokytoja

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo muzikos atlikėjos, pedagogės bei pianistės-koncertmeisterės diplomus. Dalyvavo meistriškumo kursuose pas žymius pianistus: Mūzą Rubackytę, Gintarą Januševičių, Zbignevą Ibelgauptą ir kt. Organizuoja Lietuvos jaunųjų pianistų šiuolaikinės muzikos festivalį „Nauji garsai“. Koncertuoja kaip pianistė-koncertmeisterė bei įvairių kamerinių ansamblių narė.

El. paštas
Saulė Pukinskaitė
Fortepijono mokytoja

Su pagyrimu baigė Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnaziją, studijuoja muzikos atlikimą ir meno pedagogiką Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Aktyviai koncertuoja kaip solistė ir koncertmeisterė, rengia rečitalių turus Vakarų Lietuvoje. Pastarieji laimėjimai - II vieta tarptautiniame konkurse „Musikalisches Feuerwerk in Baden-Württemberg“ Vokietijoje bei I vieta V tarptautiniame klasikinės muzikos atlikėjų konkurse „Kaunas Sonorum“. Ruošia mokinius ne tik koncertams, bet ir konkursams - šiemet jos mokinė užėmė II vietą respublikiniame konkurse „Muzika nesibaigia“ Vilniuje.

Vitalija Šniaukaitė
Fortepijono mokytoja

Baigė Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo muzikos atlikėjos bei pedagogės diplomus. Aktyviai dalyvauja meistriškumo kursuose pas žymius lietuvių bei užsienio atlikėjus.

Skirmantas Galinis
Gitaros mokytojas

Baigė Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos džiazo gitaros specializaciją ir džiazo gitarą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Aktyviai koncertuoja su įvairiomis grupėmis visoje Lietuvoje, dalyvauja televizijos projektuose.

Milda Drejerytė
Solinio dainavimo mokytoja

Bakalauro studijas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, o vokalinio atlikimo meno magistro laipsnį įgijo Estijos muzikos ir teatro akademijoje, žinias gilino Vano Sarajishvili Tbilisio Valstybinėje Konservatorijoje Gruzijoje. Studijų metais sukūrė vaidmenis G. Puccini, W. A. Mozart, G. Bizet, G. Donizetti ir kitų kompozitorių operų pastatymuose, dalyvavo daugelyje meistriškumo kursų pas Lietuvos ir užsienio vokalo pedagogus, atlikėjus. Yra įvairių projektų, festivalių, koncertų Lietuvoje, Estijoje, Italijoje dalyvė bei aštuonių tarptautinių dainininkų konkursų Lietuvoje, Turkijoje, Kazachstane, Sakartvele dalyvė bei laureatė, apdovanota LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštu. Organizuoja Lietuvos jaunųjų dainininkų konkursą „Cantabile“.

Lina Dambrauskaitė
Solinio dainavimo mokytoja

Jaunosios kartos sopranas, sulaukusi pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio teatruose bei koncertų salėse. Dainavimo meno Lietuvoje mokėsi pas Sigutę Stonytę, o vėliau dirbo Londono ir Ciuricho teatruose. Tarp sukurtų vaidmenų –  Semelė (G. F. Händel  „Semelė“), Zerlina (W. A. Mozart „Don Žuanas“), Laputė (L. Janáček „Laputės gudruolės nuotykiai“) su Royal Academy Opera; Papagena (W.A Mozart „Užburtoji fleita“), Ksenija (M. Musorgskis „Borisas Godunovas“), Primadona (G. Donizetti „Viva la mamma“), Alisa (P. Valtinoni „Alisa stebuklų šalyje“) Ciuricho operos teatre. Dažnai kviečiama atlikti solo partijas įvairiuose sakraliniuose bei simfoniniuose kūriniuose: koncertavo su La Scintilla, The Dunedin Consort, Birmingemo miesto simfoniniu  orkestru. 2022 m.  buvo įvertinta „Auksiniu scenos kryžiumi“ už Sofi vaidmenį R. Strauss „Rožės kavalieriuje“ (Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras) ir Mari G. Donizetti „Pulko dukroje“ (Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras).

Kajus Rudžionis
Solinio dainavimo mokytojas

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje baigė dainavimo ir vargonų specialybes. Profesinį kelią tęsia Lietuvos muzikos ir teatro akdemijoje, laisvą laiką skiria meistriškumo kursams su lietuvių ir užsienio operos žvaigždėmis ir koncertinei veiklai. 

Justina Šikšnelytė
Muzikos rašto mokytoja
Kompozitorė, multimedijos menininkė ir vokalistė. Baigė Hagos Karališkąją konservatoriją. Gyveno Olandijoje bei Ekvadore, o grįžusi į Vilnių moko kompozicijos ir muzikos teorijos. Aktyviai dirba kaip kompozitorė ir aranžuotoja Europoje bei Lotynų Amerikoje.
Denis Vysokovych
Chormeisteris

Pagrindinio choro chormeisteris. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje pas Valeriją Skapienę baigė dirigavimo specialybę, žinias toliau gilina Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dainuoja Valerijos Skapienės mišriame chore „Sonoros“, groja fortepijonu ir ukulele.

Dovydas Baltrimavičius
Koncertmeisteris

Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje mokėsi fortepijono, muzikos teorijos ir kompozicijos. Šiuo metu studijuoja akademinę kompoziciją bei pedagogiką Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Vargonininkauja Vilniaus šv. Kryžiaus bažnyčioje, koncertuoja kaip koncertmeisteris sakralinės ir vokalinės muzikos koncertuose. 

Endrėja Estovskytė
Smuiko mokytoja

Baigė Vilniaus J. Talla-Kelpšos konservatoriją, Lietuvos muzikos teatro akademijoje studijuoja alto ir pedagogikos programoje. Aktyviai dalyvauja konkursuose ir koncertuose.

Mindaugas Baliukevičius
Koncertmeisteris

Baigė Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją Jurgio Aleknavičiaus fortepijono specialybės klasę. Šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. Jurgio Karnavičiaus fortepijono klasėje bei pedagogikos studijas. Pianistas dalyvauja meistriškumo kursuose, konkursuose, akompanuoja solistams, chorams.