Natukai iš Muzikėnų šalies

„Natukai iš Muzikėnų šalies“ – 5-7 metų vaikams skirta muzikinio lavinimo knygelė, kurioje sudėjome mūsų choristų išbandytas ir pamėgtas istorijas ir užduotėles, padedančias išmokti natas klaviatūroje ir penklinėje, suprasti, kas yra dviejų arba keturių ketvirtinių metras, įtvirtinti žinias apie natų trukmę, pauzes, muzikinius raktus, alteracijos ženklus… O smagiausia skaitant knygelę vaikams susipažinti su Muzikėnų šalies gyventojais: Natukų šeima, šimtakoju Oktavijumi, bitute Gamute, drakonu Pauzauru ir kitais. Šioje knygelėje pažintį su muzikos raštu pradeda visi mūsų muzikos mokyklos pirmokai. Kaip papildomą priemonę rekomenduojame bendrojo lavinimo ir muzikos mokykloms, muzikos studijoms ir būreliams, bet norime padrąsinti ir tėvelius – net jei niekada nesimokėte muzikos, galite vaikui padėti skaityti „Natukus iš Muzikėnų šalies“, spalvinti, ieškoti atsakymų ir net nepajusite, kaip užvertę paskutinį puslapį Jūsų mažieji jau mokės pagrindinius muzikos principus!

Autorės: Valerija Skapienė, Dovilė Kirdaitė, Ieva Krivickaitė, Toma Vaišvilaitė
Dailininkė: Lidija Pakonaitytė
Maketavo: Miglė Pužaitė
Spausdino: UAB „Petro ofsetas“

Metai: 2016, antras leidimas 2020
Puslapiai: 51
Formatas: 21 x 30 cm
ISBN: 978-609-95861-0-6

Natukai Doremikos saloje

Jei Jūsų vaikas jau šiek tiek pažįsta muzikos pasaulį, kviečiame į jį leistis giliau! Antrojoje serijos „Natukai” knygelėje Muzikėnų šalies gyventojai keliauja į Doremikos salą, kurioje susipažįsta su šešioliktriušiais (šešioliktinėmis natomis), boso rakto fabriku, lapinu Fortijumi, tropine audra Natolijumi ir kitais veikėjais. Natukai atsirado bandant atsakyti į klausimą, ką mes, suaugusieji, galime padaryti, kad vaikui muzikos mokymasis būtų smagus. Šioje knygelėje muzikos užrašymo principus vaikams padedame suprasti per asociacijas. Knygelę naudojame mūsų muzikos mokyklos antroje-trečioje klasėje, kaip papildomą priemonę rekomenduojame ne tik bendrojo lavinimo ir muzikos mokykloms, muzikos studijoms ir būreliams, bet ir tėvams, kurie nori savarankiškai mokyti vaikus. Tegu mažieji muzikantai tobulėja lengvai ir greitai!

Autorės: Valerija Skapienė, Dovilė Kirdaitė, Ieva Krivickaitė
Dailininkė: Lidija Pakonaitytė
Maketavo: Miglė Pužaitė
Spausdino: UAB „Petro ofsetas“

Metai: 2017
Puslapiai: 51
Formatas: 21 x 30 cm
ISBN: 978-609-95861-1-3

Viena dalis

€8

-

  • „Natukai iš Muzikėnų šalies“
  • arba
  • „Natukai Doremikos saloje“
  • Siuntimas LP Express paštomatu + 2.09 €
Užsisakyti

Komplektas

€13

-

  • „Natukai iš Muzikėnų šalies“
  • ir
  • „Natukai Doremikos saloje“
  • Siuntimas LP Express paštomatu + 2.09 €
Užsisakyti

Užsakymų laukiame el. paštu choras.ugnele@gmail.com

Parašykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo norėsite gauti knygeles! Užsakydami turėkite galvoje, kad patogiausia dirbti tuomet, kai kiekvienas mokinys turi savo asmeninę knygelę ir tiesiai joje atlieka užduotis.

Esate mokykla ar choras?

Susisiekime – jei norėsite įsigyti daugiau nei 15 vnt., galėsime sutarti dėl kainos. Lauksime Jūsų laiško choras.ugnele@gmail.com