JAUNŲJŲ PIANISTŲ FESTIVALIS „NAUJI GARSAI“
FESTIVALYJE 5-18 M. MOKINIUS IŠ VISOS LIETUVOS KVIEČIAME ATLIKTI ŠIUOLAIKINĘ FORTEPIJONINĘ MUZIKĄ

2024 m. balandžio 28 d. vyks jau tradicija tapęs festivalis „Nauji garsai“. Lietuvos muzikos ir meno mokyklų fortepijono specialybės, papildomo fortepijono, privačių muzikos studijų ir savarankiškai pasiruošę 5-18 metų mokiniai bei fortepijoniniai ansambliai susitiks Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Festivalį kuruoja mūsų fortepijono mokytojos Diana Kaziulytė, Saulė Pukinskaitė ir Vitalija Šniaukaitė. Registracija vyksta iki balandžio 15 d.

2023 FESTIVALIO AKIMIRKOS

2022 FESTIVALIO AKIMIRKOS

2020 IR 2019 FESTIVALIŲ AKIMIRKOS

2019 m. mūsų fortepijono mokytojos Diana ir Oksana pradėjo organizuoti festivalį „Nauji garsai”, kuriame savo muzika dalinasi vaikai, fortepijoną turintys kaip papildomą discipliną įvairiose muzikos mokyklose ir muzikos studijose. Pirmajame festivalyje, vykusiame naujutėlėje Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijos salėje, sulaukėme net 50 dalyvių iš visos Lietuvos!
2020 m. antrąjį festivalį mokytoja Diana tęsė su nauja kolege Jolanta, ir jį surengė mūsų mokykloje. Dėl saugumo ribodami žiūrovų skaičių, pasirodymus transliavome internetu. Surengėme net 4 jaunųjų pianistų koncertus!