DOVANŲ IDĖJOS
Mes Ugnelėje galvojame, kad geriausios dovanos yra tos, kurias galima pasidėti ne tik spintos, bet ir širdies lentynėlėse. Todėl svarbiausiomis progomis kviečiame dovanoti muziką!
NATUKŲ KNYGELĖS

„Natukai“ yra dviejų knygelių rinkinys, kuriame, pasitelkdami asociacijų metodą, vedame vaikus per muzikos teorijos pasaulį. Knygelėse gyvena Natukų šeima, šimtakojis Oktavijus, bitutė Gamutė, drakonas Pauzauras ir kiti Muzikėnų šalies sutvėrimai. Pirmojoje knygelėje „Natukai iš Muzikėnų šalies“ susipažįstame su natomis klaviatūroje ir penklinėje, išsiaiškiname, kas yra dviejų arba keturių ketvirtinių metras, įtvirtiname žinias apie natų trukmę, pauzes, muzikinius raktus, alteracijos ženklus. Antrojoje, „Natukai Doremikos saloje“, susipažįstame su šešioliktriušiais (šešioliktinėmis natomis), boso rakto fabriku, lapinu Fortijumi, tropine audra Natolijumi ir kitais veikėjais.
Natukai atsirado bandant atsakyti į klausimą, ką mes, suaugusieji, galime padaryti, kad vaikui muzikos mokymasis būtų smagus. Šias knygeles pamokose ir namuose jau naudoja tūkstančiai vaikų visoje Lietuvoje! Tai bus puiki dovana 6-9 m. vaikams, pradedantiems pažintį su muzika.

ANKSTYVOJO MUZIKINIO UGDYMO PAMOKOS

Ankstyvasis muzikinis ugdymas turi nepaprastai daug teigiamos įtakos vaikų psichofiziniam vystymuisi. Analizuojame tyrimus, kuriuose teigiama, kad muzikos klausymas, dainavimas ir ritminis judėjimas lavina mažylių ilgalaikės atminties, kalbos ir koordinacijos vystymąsi, daro teigiamą įtaką jų emocinei gerovei. O muzikuodamas kartu su tėvais vaikas su jais užmezga dar gilesnį ryšį. Mūsų Ansktyvojo muzikinio ugdymo programa yra skirta 1-3 m. vaikams ir jų tėvams. Karantino metu programa vyksta virtualiai, tad prisijungti galima iš bet kurio pasaulio taško!

Ankstyvojo muzikinio ugdymo pamokų abonementas – ne tik originali dovana, bet ir investicija į Jums brangaus mažylio ateitį.