IDĖJOS NUOTOLINIAM DARBUI SU CHORU
Kviečiame registruotis iki vasario 12 d.!

Tęsiantis karantinui jaučiame kolegų, dirbančių su chorais, nuovargį ir neviltį – kaip išlaikyti chorus? Vedantys virtualias repeticijas jau pavargo ieškoti naujų idėjų joms paįvairinti; dirbantys kitais metodais pavargo laukti, kada situacija pasikeis. Visiems norisi naujų idėjų, ką šiuo sudėtingu laiku galima būtų pasiūlyti savo choristams. Muzikos mokyklos „Ugnelė” mokytojai paruošė seminarų ciklą, kuriame dalinsimės nuotolinio darbo su įvairaus amžiaus choristais patirtimi – nuo ikimokyklinukų iki suaugusiųjų. Seminaruose kalbėsime tik apie nuotolinį darbą, daugiausiai – virtualias repeticijas. Kviečiame registruotis!

Registracija vyksta iki vasario 12 d.
Registruodamiesi galėsite išsirinkti, kuriose temose norėtumėte dalyvauti – galite rinktis vieną, kelias ar visas.
Vienos temos kaina – 8 Eur.
Dalyvaujantiems visose 6 temose – speciali 35 Eur kaina.
Užsiregistravę gausite sąskaitą apmokėjimui.
Jei už Jus mokės darbovietė, sąskaitą gausite pasibaigus visoms temoms.
Sąskaita bus skaičiuojama pagal tai, ką pažymėsite registracijos formoje.

Deja, bet pažymėjimų išrašyti neturime galimybės. Visiems dalyviams atsiųsime oficialų raštą, patvirtinantį jų dalyvavimą seminare.

TEMOS IR TVARKARAŠTIS

Plačiau apie seminarą vesiančius mūsų mokytojus galite paskaityti čia.

Vasario 15 d. (pirmadienis)
15:00-16:30
veda Kazimieras Krulikovskis

Aptarsime ir praktiškai išbandysime nemokamos natų rinkimo programos Musescore pagrindines funkcijas, išmoksime kompiuteriu surinkti partitūras ir iš jų paruošti atskirų choro partijų įrašus. Tema tiks dirbantiems su jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų kolektyvais.

Vasario 15 d. (pirmadienis)
17:00-18:30
veda Ieva Krivickaitė

Ši tema skirta tiems, kurie dar neturėjo progos išbandyti Zoom ir Google Classroom – kalbėsime apie pačius pagrindus, programų valdymą, pagrindines funkcijas, dažniausiai pasitaikančias problemas. Tema tiks dirbantiems su visų amžiaus grupių chorais ar vokaliniais ansambliais.

Vasario 17 d. (trečiadienis)
15:00-16:30
veda Ieva Krivickaitė ir Valerija Skapienė

Kokiomis priemonėmis neprarasti kontakto su savo kolektyvu? Kaip išlaikyti komandos jausmą, tobulinti muzikinius įgūdžius, pasiekti apčiuopiamų rezultatų? Ką daryti, kad choristai norėtų dalyvauti nuotolinėse repeticijose? Tema tiks dirbantiems su jaunių chorais muzikos ir bendrojo lavinimo mokyklose, muzikos studijose ar bet kur kitur.

Vasario 17 d. (trečiadienis)
17:00-18:30
veda Greta Gustaitė ir Martyna Domarkaitė

Kalbėsime dviem temomis: darbas su 1-3 m. vaikais, kuriam reikalingas aktyvus tėvelių įsitraukimas, ir darbas su 3-6 m. vaikais, kurie pamokose gali dalyvauti savarankiškai. Kaip išlaikyti vaikų dėmesį ir motyvaciją, kokiomis priemonėmis paįvairinti pamokų turinį, kaip sekti vaikų progresą. Tema tiks dirbantiems darželiuose, ikimokyklinėse grupėse, vedantiems ankstyvojo muzikinio ugdymo pamokas.

Vasario 18 d. (ketvirtadienis)
15:00-16:30
veda Ieva Krivickaitė ir Valerija Skapienė

Kokios priemonės veikia ir neveikia motyvuojant suaugusius žmones repetuoti namuose? Ką daryti, kad kolektyvas karantino metu nesubyrėtų? Kokius suaugusiųjų choro įgūdžius realistiška lavinti nuotolinėse repeticijose ir kaip tai daryti? Kaip paįvairinti repeticijų turinį? Tema tiks dirbantiems su suaugusiųjų mėgėjų chorais.

Vasario 18 d. (ketvirtadienis)
17:00-18:30
veda Greta Gustaitė ir Martyna Domarkaitė

Kalbėsime apie darbą su 7-9 m. amžiaus vaikais: kokius metodus galima naudoti ne tik muzikinės medžiagos, bet ir solfedžio mokymuisi, kaip išlaikyti dėmesį, kokiomis priemonėmis paįvairinti pamokų turinį. Tema tiks dirbantiems su jaunučių chorais muzikos ir bendrojo lavinimo mokyklose, muzikos studijose ar bet kur kitur.